lierac-phytolastil-jel

Lierac Çatlak Kremi

Lierac Çatlak Kremi yılların deneyimine dayanarak ortaya koyulmuş olup hamile bayanların hamilelik süreçlerini sorunsuz ve keyifle geçirmelerine yardım etmek için uzun çalışmalar sonucu ortaya koyulmuştur. Lierac Çatlak Kremi genellikle hızlı kilo değişimlerinden kaynaklı çatlakların oluşumlarını engellemeye ve cildin doğal güzelliğini korumaya yardımcı olmaktadır.

Özel içeriği ile elasten ve kolajen üretimine yardım eden Lierac Çatlak Kremi çatlak oluşumlarını önlemeye yardımcı olmaktadır. Elasten ve kolajen eksikliği ciltte çatlamalara sebep olur. Özellikle hamilelik, ergenlik gibi hormonların hızla değiştiği bu dönemlerde kilo alıp vermek de hızlı bir şekilde gerçekleşir ve ciltte çatlak oluşmasına sebep olur.

İşte bu kırışıklıklarla başa çıkmanın en hızlı ve en etkili yolu olan Lierac Çatlak Kremi sizlere hızlı kilo değişimlerinden sonra bile mükemmel çatlaksız ve pürüzsüz bir vücut sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>